حضور در دانشگاه پیام نور استان تهران و نشست ماهانه رؤسای مراکز و واحدهای استان در تاریخ ۰۲/‏۱۲/‏۱۴۰۱

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۷:۱۶ کد : ۳۳۶۲۱ اخبار اطلاعیه ها بازدیدهای هیئت استانی
تعداد بازدید:۷۲
حضور در دانشگاه پیام نور استان تهران و نشست ماهانه رؤسای مراکز و واحدهای استان در تاریخ ۰۲/‏۱۲/‏۱۴۰۱

پیرو مأموریت هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان تهران برای بازدید میدانی از مؤسسات آموزش عالی، برنامه حضور در دانشگاه پیام نور استان تهران و نیز نشست ماهانه رؤسای مراکز و واحدهای استان تهران این دانشگاه با هماهنگی قبلی در روز سه‌شنبه مورخ ۰۲/‏۱۲/‏۱۴۰۱ انجام شد. در این بازدید افراد زیر به عنوان اعضای کارگروه تخصصی هیأت بازدید، حضور داشتند:

  • آقای دکتر محمدعلی شاه‌حسینی، «مدیر کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران»، رئیس کارگروه 
  • آقای دکتر بهزاد هدهدی کمال‌آبادی، «معاون اداره کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران»
  • آقای دکتر امیرعلی مسعودی، عضو هیأت علمی دانشگاه الزهرا (س) و عضو کارگروه تخصصی هیات نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران
  • خانم دکتر آناهیتا سیفی، عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبائی و عضو کارگروه تخصصی هیات نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران
  • آقای مهندس سعید باقرشاهی، کارشناس مسئول «اداره کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران»
  • خانم دکتر مژگان احمدزاده راجی، کارشناس مسئول «اداره کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران»
  • خانم معصومه مولوی، کارشناس مسئول «اداره کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران»
  • خانم لیلا پوریعقوب، کارشناس «اداره کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران»

در این بازدید ابتدا در جلسه‌ای با حضور رئیس و معاونان این دانشگاه در استان تهران، گزارشی از وضعیت کنونی و برنامه‌های در دست اقدام برای ارتقاء کیفی دانشگاه در زمینه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و ... ارائه شد. سپس هیأت بازدیدکننده به بیان پاره‌ای از مسائل مختص این دانشگاه و فرصت‌های همکاری بین‌دانشگاهی جهت رفع مشکلات موجود پرداختند. در ادامه هیأت بازدیدکننده در نشست ماهانه رؤسای مراکز و واحدهای استان تهران این دانشگاه شرکت کردند تا از نزدیک با مسائل و چالش‌های این دانشگاه در سطح مراکز و واحدهای استان تهران آشنا شوند. موضوعاتی مانند تعامل در تکمیل اطلاعات سامانه ساعا از دیگر مسائلی بود که در این جلسه پیگیری شد.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.