حضور در سیزدهمین نشست شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در تاریخ ۱۶/‏۱۲/‏۱۴۰۱

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۰ کد : ۳۳۶۱۸ اخبار اطلاعیه ها بازدیدهای هیئت استانی
تعداد بازدید:۸۸
حضور در سیزدهمین نشست شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در تاریخ ۱۶/‏۱۲/‏۱۴۰۱

پیرو مأموریت هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان تهران برای بازدید میدانی از مؤسسات آموزش عالی، برنامه حضور در سیزدهمین نشست شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان با هماهنگی قبلی در روز سه‌شنبه مورخ ۱۶/‏۱۲/‏۱۴۰۱ انجام شد. در این بازدید افراد زیر به عنوان اعضای کارگروه تخصصی هیأت بازدید، حضور داشتند:

  • آقای دکتر محمدعلی شاه‌حسینی، «مدیر کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران»، رئیس کارگروه 
  • آقای دکتر بهزاد هدهدی کمال‌آبادی، «معاون اداره کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران»
  • آقای مهندس سعید باقرشاهی، کارشناس مسئول «اداره کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران»
  • سرکار خانم معصومه مولوی، کارشناس مسئول «اداره کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران»
  • سرکار خانم لیلا پوریعقوب، کارشناس «اداره کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران»

در این نشست که با حضور رؤسای پردیس‌ها و واحدهای تابعه دانشگاه فرهنگیان استان تهران و اعضای شورای نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت در کنار نمایندگان مرکز حراست، اداره کل حقوقی و اداره کل مالی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، آقای دکتر ایوب ابراهیمی، سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این دانشگاه، ضمن خیر مقدم به حاضران در جلسه به ارائه گزارش آماری از وضعیت شاخص های کلیدی دانشگاه تا سال ۱۴۰۶ پرداخت. در ادامه جلسه دکتر سعید غیاثی ندوشن، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان در خصوص تلاش‌ها و چالش‌های شش ماه گذشته دانشگاه مطالبی را مطرح کردند. سپس دکتر اولی، رئیس پردیس چمران و مدیر امور پردیس‌‌های استان تهران ضمن ارائه گزارشی از وضعیت استان تهران ارائه کردند.
در ادامه این نشست آقایان دکتر شاه‌حسینی، مدیر کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران و دکتر رحیم صفری فارفار، معاون مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت عتف، مطالبی را در حوزه نظارت و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان ارائه نمودند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.