بازدید از سازمان  مطالعه و تدوین کتب دانشگاهی در علوم اسلامی و انسانی ۱۴۰۱/۱۱/۲۴

۲۱ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۱ کد : ۳۳۵۲۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۰
بازدید از سازمان  مطالعه و تدوین کتب دانشگاهی در علوم اسلامی و انسانی ۱۴۰۱/۱۱/۲۴

درراستای بازدید از سازمان های تابعه وزارت عتف بر اساس اسناد بالادستی و با هدف رشد و توسعه آموزش عالی و ارتقاء کیفیت پژوهشگاه مسئول تدوین کتب درسی و تولید محتوای آموزشی دانشگاهی؛ مدیران و کارشناسان وزارت عتف به همراه مدیران و کارشناسان اداره کل نظارت و ارزیابی استانی در روز دوشنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ از" سازمان  مطالعه و تدوین کتب دانشگاهی در علوم اسلامی و انسانی " بازدید بعمل آوردند. در این بازدید که 7 ساعت به طول انجامید؛ برنامه ها،فعالیت ها، فضای فیزیکی، زیرساخت و امکانات، وضعیت نیروی انسانی و امور اداری و مالی این سازمان با حضور ریاست و معاونان و مدیران محترم سازمان «سمت» مورد بررسی قرار گرفت.

در این بازدید آقایان دکتر حجت اله مرادی پور معاون محترم مرکز نظارت ، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت عتف؛ دکتر شاه‌حسینی ، مدیر کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران؛ دکتر اصغر امیری ، عضو محترم کارگروه تخصصی هیات نظارت استان تهران و مدیر نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه پیام نور استان تهران؛ دکتر هدهدی، معاون اداره کل نظارت، ارزیابی و آمایش آموزش عالی استان تهران و خانم ها دکتر مژگان احمدزاده راجی، کارشناس مسئول نظارت و ارزیابی مراکز و موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری و سرکار خانم نرجس حسینی، کارشناس مرکز نظارت ، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت عتف به عنوان اعضای تیم بازدید حضور داشتند.


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.